Море спокуси
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
5.4
12 934
2
+1820

Опис Море спокуси

Досить цікавий, хоч і нуднуватий драматичний трилер про рибака, кохання і домашню агресію, що призводить до помсти. 

За сюжетом, похмурий рибалка з острова Плімут на ім’я Бейкер Ділл, який заробляє тим, що розважає риболовлею туристів, а у вільний час полює на одну особливу рибу - величезного коропа, що вже кілька разів зривався з його гачка. Десь далеко, в минулому житті, у нього були дружина і син, але коли Бейкер служив в Іраку, дружина пішла до жорстокого багатія. Одного разу вона якимось чином знаходить Бейкера і скаржиться, що чоловік тероризує і її, а також і їх з Бейкером сина. Вона просить ветерана розібратися з чоловіком, вбити його, поки той буде рибалити у відкритому морі. Бейкер спочатку не погоджується, але деякі нові подробиці підштовхують рибалку на радикальні дії…

Фільм «Море спокуси» (2019) буде цікаво дивитись наживо в українському перекладі усім шанувальникам драматично-детективних історій.

Дивитися Море спокуси онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгуки 2:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. glormond
  #2 glormond Троянці 17 лютого 2023 23:11
  Дуже цікавий і оригінальний фільм! Коли починав дивитись і на думку не спадало, як все повернеться зрештою. І приберіть з опису фразу «нуднуватий», це збиває з пантелику тих, хто хоче подивитись і буде сумніватись, ніфіга він не нуднуватий! Раджу подивитись всім любителям оригінальних сюжетів з призованим смислом.
  0
 2. vlady777
  #1 vlady777 Троянці 13 квітня 2022 15:42
  декілька разів передивлявся
  0
Авторизація