Робін Гуд
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
5.3
30 366
2
+2640

Опис Робін Гуд

Чергова екранізація та разом з тим чергове переосмислення всесвітньо відомої історії про благородного бандита з Локслі, що грабував багатих та віддавав награбоване бідним. 

За сюжетом, лорд Робін та його кохана Меріон щасливо живуть у великому маєтку в містечку Локслі, доки король не призиває своїх васалів у Хрестовий похід. Наступні кілька років Робін проведе на війні з сарацинами, де познайомиться зіткнеться з майстром-лучником Джоном. Коли ж він повертається додому, виявляється, що шериф Ноттінгему давно оголосив його мертвим і конфіскував маєток, а леді Меріон вийшла заміж вдруге. Ведений особистою помстою і бажанням виправити пануючу навколо несправедливість, Робін разом з Джоном починають пропагувати ідеї соціалізму, відбирати гроші в багатих і роздавати бідним…

Фільм «Робін Гуд» (2018) буде цікаво дивитись наживо в українському перекладі усім шанувальникам молодіжних псевдоісторичних екшнів.

Дивитися Робін Гуд онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Відгуки 2:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. Wood Border
  #1 Wood Border Рутульці 14 вересня 2021 23:51
  Досить поганий фільм про Робіна Гуда
  0
  1. Precil-Kurok
   #0 Precil-Kurok Троянці 1 січня 2022 19:38
   Це з твоєї колокольні, а існує скільки людей, стільки і думок!!! Так що я вибачаюсь, але фільм якраз продовження діянь Робін Гуда!!! А як на мене, то фільм вартий уваги, як за сюжетом, так і акторами і т.д., і т.п.!!!
   +1
Авторизація