Бійтесь ходячих мерців
FHD 1080p
  • Дивлюсь
  • Улюблене
  • Перегляну
  • Переглянуте
6.9
2 985
0
+1214

Опис Бійтесь ходячих мерців

Цілком симпатичний пригодницький жахастик про виживання в світі зомбі, що являє собою спін-оф культового хоррору «Ходячі мерці». 

Події розгортаються паралельно з подіями оригінального проекту, з тією лише різницею, що відбувається вони в західній частині США, а не на сході. Жителі сонячного Лос-Анджелеса спостерігали за дивним спалахом чи то невідомого штаму «грипу», чи загального сказу. Люди починали божеволіти, ставали більш агресивними та перетворювались на гнилих і смердючих монстрів прямо на очах. Епідемія стрімко набирає обертів, а у головних героїв немало власних проблем. Так, шкільний учитель Тревіс Манава намагається зберегти відносини із коханкою Медісон та екс-дружиною Лайзою і, відповідно, двома родинами з дорослими дітьми. А там далеко не все гаразд, адже син коханки, завзятий наркоман Нік, доставляє купу неприємностей, а рідний син, Кріс ненавидить та ігнорує батька. Втім дуже скоро, усі побутові дріб’язкові проблеми будуть згадуватись лише у світлих затишних сновидіннях…

Серіал «Бійтесь ходячих мерців» (2015) буде цікаво дивитись наживо українською усім шанувальникам пригодницьких хоррорів та фільмів про зомбі.

Дивитися Бійтесь ходячих мерців онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгуків 0:
Залишити відгук
Написати відгук

Авторизація