Беверлі Хілс 90210
SD 480p
  • Дивлюсь
  • Улюблене
  • Перегляну
  • Переглянуте
6.3
9 283
0
+66

Опис Беверлі Хілс 90210

Культовий молодіжний серіал 90-х років, який навіть у 21 сторіччі «не відпускає» деяких затятих фанатів. Можливо цьому є пояснення, адже життя в Беверлі-Хілз вирує і кипить. Сонце, яскравий одяг, кипучий вир різноманітних підліткових розваг та інтриг, роботи, тренувань та навчання.

В центрі сюжету – родина Волш, яка перебралася з холодної Мінесоти до спекотної Каліфорнії. Брат та сестра Брендон та Бренда йдуть до місцевої школи, де навчаються діти багатіїв. Там вони знаходять нових друзів: Келлі, Стівом, Андреа, Ділоном, Донною, Девідом та іншими. 

Серіал «Район Беверлі-Хілз» або ж «Беверлі-Хіллс 90210» (1990-2000) порушує чимало актуальних для підлітків та молоді тем: брак уваги з боку батьків, перший сексуальний досвід, згвалтування на побаченні, ранній алкоголізм, шахрайство, проблем3 СНІДу та підліткової вагітності, расову нетерпимість, випробування багатством та славою. Можливо тому, навіть через стільки років серіал все ще цікаво дивитись наживо. Тим більше що він доступний в українському перекладі.

Дивитися Беверлі Хілс 90210 онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгуків 0:
Залишити відгук
Написати відгук

Авторизація