Південний Парк
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
8.7
5 194
3
+1616

Опис Південний Парк

Легендарний, культовий, цинічний, іронічний, трешовий пародійний серіал про життя і кумедні пригоди кількох нехлюїв та їхніх знайомих з маленького містечка Південний Парк в штаті Колорадо.

Для творців мультфільму «Південний Парк» (1997) Трея Паркера та Метта Стоуна немає нічого святого, вони висміюють політиків та політику, суспільство та релігію, науку та культуру. «Південний парк» породив чимало пам'ятних жартів, багато з яких перекочували на футболки і наклейки для бамперів автомобілів (на кшталт «Я не довіряю нічому, що спливає кров'ю 5 днів і не дохне»), а деякі стали термінами як «Захист Чубакки», яку тепер використовують у своїх промовах адвокати, криміналісти і політичні коментатори. Те ж стосується і «Кальсонних гномів», яких згадують, коли потрібно вказати комусь на прогалини в логіці планування (Крок 1: Крадемо кальсони, крок 2: ???, крок 3: Прибуток). Фразу «сьогодні ми багато чого зрозуміли» теж часто застосовують в повсякденному житті, так як цей рефрен відмінно підкреслює абсурдність деяких наших починань.

Серіал примудрявся залишатися одним з найбільш зухвалих протягом двох десятків років, не потрапити під цензуру, не збанкрутувати та закритись незважаючи на те, що встиг серйозно вивести з себе Тома Круза, всю церкву Саєнтології а також католиків.

Варто дивитись наживо в українському перекладі.

Дивитися Південний Парк онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгуки 3:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. Pavlo
  #3 Pavlo Рутульці 17 березня 2021 20:20
  Найкращий комедійний мультсеріал, дякую за озвучення.
  0
 2. Sova solo
  #2 Sova solo Троянці 15 березня 2021 06:17
  різнобій з перекладом трохи напрягає, хто ніколи не дивився(може й є такі) , то може заплутатись
  0
 3. error
  #1 error Троянці 3 жовтня 2020 12:00
  Найкращий комедійний мультсеріал, круто що за нові серії взялися аж дві команди озвучення. Це обнадіює.
  +3
Авторизація