Наша планета
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
9.3
1 420
1
+55

Опис Наша планета

Відмінний документальний міні-серіал про красу Землі в цілому, та різних проявах цієї краси, які можна спостерігати у світі живої природи.


Кожен епізод розкриває окрему тему: від лісів і джунглів до океанських глибин і арктичних льодовиків. Кожен епізод пояснює важливі аспекти взаємовідносини всього живого на планеті. Про те, що ніщо на Землі не існує просто так. І про те, як людство саме собі риє могилу, винищуючи цілі види, вирубуючи ліси, забруднюючи атмосферу і воду...

Документальний цикл Девіда Аттенборо «Наша планета» (2019) буде цікаво та корисно дивитись українською усім хто цікавиться світом довкола нас.

Дивитися Наша планета онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгук 1:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. Павло
  #1 Павло Рутульці 26 квітня 2020 15:12
  Неймовірно якісні кадри і сюжетні лінії.
  Творці взяли все найкраще з Планети Земля і зробили це ще кращим і цікавішим. Дуже подобаються як оповідач розповідає про те як наша планета змінюється і якими можуть бути наслідки а найголовніше якими вони вже є.
  Іноді аж лякає статистика. Сподіваюся ми люди одумаємося і почнемо більше уваги приділяти нашим меншим братам і довкіллю. Особливо ми українці, бо ми одні з найбільших і найзлісніших вбивць нашої планети.
  +2
Авторизація