Таємничий ліс
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
6.5
16 140
3
+2531

Опис Таємничий ліс

Атмосферний містичний трилер з елементами наукової фантастики від геніального М. Найт Шьямалана. 

Події розгортаються у невеличкому протестантському поселенні Ковінгтон XIX століття, що загубилося десь у лісах Пенсильванії. Селище з усіх боків оточене густим лісом, в якому за повір’ям живуть істоти настільки небезпечні, що про них страшно навіть згадувати вголос. З цими страшними істотами укладено негласний Договір про непорушення кордонів, проте на випадок атаки Ковінгтон оточений захисною смугою зі стовпів та встановленими на них олійними факелами. Цим лісом жителі селища повністю відрізані від навколишнього світу, але вони не відчувають себе пригнічено, адже, за твердженням старійшин, міста загрузли в гріхах і розпусті. Щоправда, можливо селище віддалилося від міст не лише у просторі, але і у часі...

Фільм «Таємничій ліс» (2004) буде цікаво дивитись українською усім шанувальникам атмосферних трилерів.

Дивитися Таємничий ліс онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Відгуки 3:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. zhenyashot
  #3 zhenyashot Троянці 16 серпня 2022 19:12
  Перелік творців та акторів на початку фільму давав надію на цікаву історію.
  Але це максимально дивний фільм, який без зусиль додивитись майже не реально. Якщо історія писалася за мотивами Джонстауну, то чомусь вона розкрита зовсім не цікаво. Відлюдництво через брехню як найвища мета? Дуже сумнівна мораль фільму як на мене. Враження після перегляду лишилось неприємне.
  +1
 2. Niacrys
  #2 Niacrys Троянці 24 грудня 2021 23:38
  Дивний фільм. Справді, дуже атмосферний. Я не знаю,чи є в мене знайомі, кому б я його порадила... але я не шкодую, що його подивилася, потім навіть перестала зважати на дубляж, який різав вухо спочатку.
  Один з тих фільмів, який не одразу забудеш.
  -1
 3. Гість
  #1 Гість Рутульці 14 вересня 2021 21:12
  Дуде,дуже,дуже класний фільм!!! Дивитися всім!
  -3
Авторизація