Зроблено в Італії
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
5.9
10 872
4
+2939

Опис Зроблено в Італії

Відмінна, життєствердна романтична комедія про ностальгію та приховану внутрішню енергію, яка дає можливість рухатись вперед. 

В центрі сюжету – історія богемного лондонського художника Роберта, який  втратив дружину та разом із сином Джеком приїжджає в італійську Тоскану, щоб продати маєток успадкований від неї. Колись прекрасна вілла виявляється в напівзруйнованому стані, і Роберт, який ніколи не займався ремонтом, заручається підтримкою ексцентричної сусідки Кейт. Тим часом Джек закохується в красуню Наталю, молоду дівчину, яка працює шеф-кухарем ресторану у сусідній тратторії, і яка повертає йому смак до життя...

Фільм «Зроблено в Італії»  (2020) буде цікаво дивитись українською усім шанувальникам мелодраматичних комедій.

Дивитися Зроблено в Італії онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгуки 4:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. Максим Вацик
  #4 Максим Вацик Рутульці 18 квітня 2021 02:01
  Фільм Вартий уваги. позитивний та моральний хоть із сумним минулим. Та варто трохи докласти рук, ідеї та зусиль і все набуде надзвичайних кольорів. Із радістю ще подивлюся.
  -1
 2. Юрій
  #3 Юрій Рутульці 30 березня 2021 14:11
  Спокійне сімейне кіно, гра акторів на високому рівні. Рекомендую до перегяду, особливо у вихідний для родинного перегляду.
  -1
 3. Мана
  #2 Мана Рутульці 28 березня 2021 23:59
  Дуже душевне та щире кіно. Пейзажі заворожують, а тема сім'ї чіпає за живе. І дійсно, що у світі для людини найцінніше, це ж її батьки і діти. Насолодилася сповна красотою та добротою цього прекрасного сюжету. Усім раджу такий фільм, будете приємно вражені і з неймовірними емоціями від перегляду.
  -1
 4. Haarhus
  #1 Haarhus Рутульці 26 березня 2021 20:10
  Прекрасний фільм, що зачіпає важливу тему для кожної людини, не тільки для італійців, – сім'я. Найдорожчий скарб життя, неповторна історія зі своїми трагедіями і тріумфами. В кожній сім'ї своя драма, і нехай в кожного вистачить сил впоратись із нею і налагодити теплий затишок порозуміння і злагоди.
  +3
Авторизація