Потяг до Пусана 2: Півострів
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
5.5
13 936
1
+3753

Опис Потяг до Пусана 2: Півострів

Продовження якісного та неймовірно популярного південнокорейського зомбі-жахастика про навалу живих мерців «Потяг до Пусана»

Події розгортаються через чотири роки після початку зомбі-апокаліпсису. За сюжетом, після того як зомбі-вірус вперше дав про себе знати, Південну Корею повністю ізолювали від світу. Колись процвітаюча країна спорожніла, і лише невеличкі групи залишенців змушені щодня боротись за виживання, уникаючи зустрічі з полчищами живих мерців. Чотири роки потому в світ нежиті повинен повернутися військовий Чон-Сок, який зумів до цього вибратися з країни. У складі спецзагону йому належить виконати особливу місію, але зіткнення з вцілілими руйнує всі його плани...

Фільм «Потяг до Пусана 2: Півострів» (2020) зацікавить усіх шанувальників фантастичних жахастиків.

Дивитися Потяг до Пусана 2: Півострів онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгук 1:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. yukis
  #1 yukis Троянці 27 вересня 2022 23:31
  Фокус уваги був не так, як на зомбі, як на людях. Зомбі, звісно, жахливі, а чим кращі люди...Фільми з подібною тематикою наче порівнюють цих двох типів людей, згаданих вище, та іноді підживлюється надія в краще суспільство. Хоча кому брешу, в таких ситуаціях, як було сказано ще в першій частині фільму, треба думати за себе. Щодо фільму: відчувалася графіка, що менш давало зануритися в цей світ, не було переживання за героїв, можливо, через швидке розгортання подій, за такий короткий проміжок складно окунутися й перебратися почуттями до них, та й великих сподівань на щасливий кінець не покладала. Поки лише знайомлюся зі зомбі-тематикою, тому порівнювати мало з чим, та навряд буду переглядати цей фільм знову, для ознайомлення підходить.
  +2
Авторизація