Американський огірочок
HD 720p
  • Дивлюсь
  • Улюблене
  • Перегляну
  • Переглянуте
5.7
1 776
0
+79

Опис Американський огірочок

Іскрометна  сатирична комедія про те, як комік Сет Роген з минулого намагається запустити стартап в Нью- Йорку XXI століття, доки Сет Роген з сьогодення йому всіляко заважає.

За сюжетом, жид-землекоп Гершель Грінбаум живе в східноєвропейському містечку Слупську разом з коханою дівчиною Сарою. Вони мріють хоч раз в житті спробувати газовану воду і, можливо, навіть мати власне місце на кладовищі. Але для цього треба заробити купу грошей, а шансів на  це  небагато - та ще й рідне село раптом жорстоко знищують козаки. У пошуках кращого життя подружжя Грінбаумов відправляється в Америку, де Гершель абияк влаштовується ганяти щурів на огірковому заводі. В ході однієї особливо запеклої сутички з гризунами він падає в чан з розсолом і залишається там лежати на 100 років, доки випадкові діти не розкривають герметичну кришку. Тепер він змушений пристосуватися до реалій XXI століття і знайти спільну мову з єдиним родичем - невдахою-програмістом Беном Грінбаумом...

Фільм «Американський огірочок» (2020) буде цікаво дивитись мовою оригіналу з українськими субтитрами  усім шанувальникам соромітських комедій.

Дивитися Американський огірочок онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгуків 0:
Залишити відгук
Написати відгук

Авторизація