Правило Комі
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
7.3
941
6
+68

Опис Правило Комі

Захоплююча політична драма знята за біографічним бестселером «Вища лояльність: Правда, брехня і лідерство» колишнього директора ФБР Джеймса Комі.  

В центрі сюжету – історія протистояння консервативного американського deep state із першим позасистемним американським президентом. Як відомо, колишній директор ФБР Джеймс Комі публічно заявляв, що президент США Дональд Трамп непридатний для керівництва країною в першу чергу з точки зору моралі.

Серіал розповість про пербіг конфлікту Джеймса Комі з Дональдом Трампом, коли той доручив директору ФБР розслідувати справу про електронну пошту Гілларі Клінтон, яка використовувала особисту адресу в службових цілях...

Серіал «Правило Комі» (2020) буде цікаво дивитись українською оналйн усім шанувальникам історичних політичних драм.

Дивитися Правило Комі онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгуків 6:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. OmegaUKR
  #2 OmegaUKR Троянці 11 січня 2021 16:11
  Переглянув повністю міні серіал. І ось що я можу сказати.
  Кіно відзняте за біографічною книгою написаною колишнім директором ФБР Джеймсом Брайаном Комі, під назвою "Вища лояльність: Правда, брехня і лідерство".
  Це кіно цікаве не тільки скандалами, пов'язаними з вже колишнім президентом та республіканцями, розслідуванням ФБР "поштової справи" Гілларі чи перед яким тяжким вибором постав директор ФБР. У фільмі добре висвітлено як працює принцип стримувань і противаг, політична система США, політичні інститути та їх взаємодія між собою. А також, застосовані настільки правильні посили та принципи, яких так не вистачає нашому президентові та політикам.
  "Джастіне, якщо ти почнеш сумніватися, вийди і подивися на будинки на Пенсильванія-авеню. Вони були збудовані давно і ще дуже довго простоять. Бо вони є втіленням вічних цінностей: інституціоналізму, верховенства права. Хто б не був при владі." - колишня заступниця генерального прокурора США Саллі Єйтс у стрічці "Правило Комі", 2020 р.
  0
 2. OmegaUKR
  #1 OmegaUKR Троянці 7 січня 2021 12:10
  Актуально з огляду останніх подій ;)
  0
  1. Ната
   #0 Ната Рутульці 8 січня 2021 17:40
   Маніпулявно,я б сказала) Ми ,навіть, уявлення не маємо, що відбувається в політичному закуліссі. Ми знаємо те, що нам дозволяють знати або те,що нам дають. Правда чи не правда - покаже час. Я б не довіряла фільмам, як і новинам.
   -1
   1. OmegaUKR
    #-1 OmegaUKR Троянці 11 січня 2021 16:28
    Пані, у Вас доволі дивна логіка. З вашого допису, я можу зробити висновок проте, що взагалі політикою краще не цікавитися. Оскільки, хто ж ми такі, прості люди? Та і хто взагалі знає, що там за секретними дверима чи бодай "політичним закуліссям" відбувається? Щось мені одразу спав на думку Джордж Орвелл "1984"...
    Є давнє латинське прислів'я: "Qui quaerit, inveniet, pulsanti aperietur". По-друге, у XXI ст. дуже важко приховати щось. Тож шукайте, читайте, дивіться та порівнюйте. Розвивайте критичне мислення. Інакше, так і будете в подальшому обмануті, як "зе" розвів як лохів українців.
    0
    1. Ната
     #-2 Ната Рутульці 19 січня 2021 21:30
     Чому такі хибні висновки.Якби я не цікавилася,ви не побачили б мого коментаря під цим відео.Дивна логіка - вважати за правду художній фільм або книгу,написану особою,яка в будь-який спосіб намагається відбілити своє ім"я в очах розлюченого суспільства.І дуже зручно звинувачувати у всіх бідах того,на кого вилилося відро лайна і стадо готове його розірвати на шмаття. Пригадаймо ,хоча б ,історію з Г.Вайнштейном- типовий цап відбувайло і всі,як то зараз кажуть... хайпанули,отримали свою секунду слави розповідаючи брудні історії,а що правда,що ні,то вже нікого не цікавило. Є ще одна дуже мудра приказка(я не такий продвинутий юзер,як ви ,тому не буду копіювати з гугла латину,я напишу просто українською) "Лише дурень іде за натовпом". Відкрию вам вселенську таємницю - поки ви не матимете величезної ваги в суспільстві (під цим розуміти владу і зв"язки) то,хоч пупа собі порвіть, ви знатимете лиш те,що вам покажуть не важливо,під яким соусом : викриття,розсекречення,сенсація,заява,журналістське розслідування і так далі. ПС.Не треба використовувати в одному реченні обвинувачення опонента в дурості,латину і зе. це знівельовує серйозність вашого аргументу.Як то кажуть :"що занадто,то не здраво".
     0
     1. OmegaUKR
      #-3 OmegaUKR Троянці 24 січня 2021 21:29
      Я щось зрозуміти не можу, ви дівчина чи хлоп? По-друге, я пишу і використовую ті слова, які вважаю за потрібне.
      Мій попередній допис був логічною відповіддю вам. Це зрозуміло, що всі політики маніпулюють! Але Джеймс Комі, між іншим, якраз не займав політичну посаду. Я не бачу нічого поганого в тому, що він написав свою книгу та зайвий раз показав істинне лице Трампа. До цієї книги та до міні серіалу можна відноситися по різному. У всіх є власні політичні погляди. У своїх попередніх дописах, я якраз хотів утриматися від політичних оцінок. Навпаки, акцентувати вашу увагу на тому, як влаштована політична система США. Як важливо проводити аналогії та порівняння з Україною. Щоби потім, вже нам не повторювати помилок та не обирати собі президента блазня.
      А ви, вже вкотре маніпулюєте... Для мене "вселенську таємницю" ви не відкрили. Оскільки такі "хохли" як ви, так і вважають, що нам показують тільки те, що потрібно, суцільна курво конспірологія та теорія змов. Це бляха точно якийсь Орвелл "1984".
      0
Авторизація