Король
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
7.2
1 349
3
+1719

Опис Король

Чудова військово-історична драма про молодого англійського короля Генріха V, що зійшов на престол в часи Столітньої війни, знята за мотивами п’єси Вільяма Шекспіра.

Отже, події розгортаються на початку XV століття. Столітня війна між Англією і Францією лише набирає обертів. Принц Вельський Хел далекий від політики і навіть не задивляється на місце свого батька, короля Генріха IV. Вільний час він до безпам'ятства напивається зі своїм другом, сером Фальстафом. Однак після смерті молодшого брата, якому повинна була дістатись батьківська корона, юний принц знехотя сідає на  трон монарха. Він бере ім'я Генріх V та відправляється у похід через Ла-Манш, щоб підкорити Францію і знищити дофіна Людовика...

Фільм «Король» (2019) можна дивитись онлайн українською усім шанувальникам історичних драм.

Дивитися Король онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгуки 3:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. Андрій Костін
  #3 Андрій Костін Троянці 21 січня 2021 22:30
  Гарний фільм. Під час перегладу розумієш що раніше слово та дії мало велике значення, зараз же часто обирають популістів - правда це завжди тимчасово.
  +1
 2. mary13
  #2 mary13 Рутульці 25 грудня 2020 01:05
  Супер фільм ! Розкішні актори, драматична розв"язка...Та заради одного красеня короля варто дивитися стрічку. Такі фільми надихають, бо містять зерно глибокої моралі.
  +2
 3. Ілля Костін
  #1 Ілля Костін Троянці 24 грудня 2020 18:32
  чудовий фільм!
  +2
Авторизація