Бахубалі: Народження легенди
HD 720p
  • Дивлюсь
  • Улюблене
  • Перегляну
  • Переглянуте
8.2
2 610
0
+68

Опис Бахубалі: Народження легенди

Продовження пафосного боллівудського фентезі про пригоди відважного індійського воїна, що бореться за своє кохання і щастя свого народу. 

За сюжетом, після показаної в оригінальному фільмі перемоги військ Шівагамі над племенами Каллакеі королева призначила свого сина Бхаллаладеву верховним головнокомандувачем, а трон передала Бахубалі. Тут же почалися пошуки наречених для двох принців - але поки Бхаллаладева очікував пропозицій в палаці, Бахубалі з вірним помічником Каттаппой відправився на пошуки кохання сам і знайшов її в сусідньому царстві, зачарований красою принцеси Девас. Однак тут знову шляхи братів перетнулися, в боротьбі за серце Девас Бахубалі виявляється перед вибором: чи залишатися і далі поруч з матір'ю правити королівством, але позбутися Девас, або ж поставити любов на перше місце і назавжди позбутися привілеїв королівської крові у вічному вигнанні...

Фільм «Бахубалі 2: Висновок» (2017) можна дивитись наживо мовою оригіналу з українськими субтитрами усім поціновувачам індійського кіно.

Дивитися Бахубалі: Народження легенди онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгуків 0:
Залишити відгук
Написати відгук

Авторизація