Позаземні світи / Чужі світи / Інопланетні світи
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
6.5
3 840
1
+1315

Опис Позаземні світи / Чужі світи / Інопланетні світи

Відмінний науково-фантастичний документальний проект в якому вчені-астрономи, фізиологи, хіміки та фізики намагаються прорахувати яким би могло бути життя на вже відкритих людством планетах.

На сьогоднішній день підтверджено 4370 екзопланет і це число постійно зростає. В нашому Всесвіті безліч зірок і у кожної з них є хоча б по одній планеті. А значить, планет дуже багато, більше ніж піщинок на Землі. Невже на них ніхто не живе? У «Чужих світах» глядачам покажуть життя на інших планетах. Точніше, як вона могла б там утворитись та пристосуватись. Як і на Землі - істоти борються за існування, стають для когось їжею, когось їдять  самі і намагаються всіма силами залишити нащадків, часто жертвуючи собою. Але найцікавіша частина в цьому проекті прихована за ширмою назви. Крім інопланетян, глядачі дізнаються  багато нового і про земне життя...

Серіал «Чужі світи» або ж «Інопланетні світи» (2020) буде цікаво дивитись українською онлайн усім шанувальникам наукової фантастики про далекий космос. 

Дивитися Позаземні світи / Чужі світи / Інопланетні світи онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгук 1:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. Sova solo
  #1 Sova solo Троянці 24 лютого 2021 08:05
  цікава, і найновіша розробка на тему, "а що там в небі?", графіка відповідно значно виграє з попередниками. раджу всім хто цікавиться тематикою позаземного життя в попнауковому спектрі.
  +1
Авторизація