Бездушні
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
7.5
6 712
3
+3842

Опис Бездушні

Атмосферний містичний жахастик із елементами похмурого драматичного трилера про стародавні забуті ритуали, що здатні пробудити сили настільки потужні, наскільки ж і темні. 

Історія бере початок із загадкового зникненням молодої дівчни на ім’я Галина у 1988 році у вигаданому місті Брігіда, що у бразильській Санта-Катаріні, містечку заснованому українськими іммігрантами. На момент зникнення місто святкувало Івану-Купалу - свято зі стародавніми язичницьким корінням, пов’язане з обрядами родючості. Трагедія спричинила заборону свята в місті, але через тридцять років, коли традиція відновлюється, таємничі події повторюються знову...

Серіал «Бездушні» (2020) буде  цікаво  дивитись українською онлайн не лише шанувальникам трилерів, але і тим, кому цікавий погляд бразильських кінематографістів на стародавні українські обряди в їхній країні.

Дивитися Бездушні онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгуки 3:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. Владислав Шуминський
  #3 Владислав Шуминський Рутульці 3 квітня 2021 14:35
  дОДИВИВСЯ! з НЕТЕРПІННЯМ ОЧІКУЮ ПРОДОВЖЕННЯ!
  +1
 2. Владислав Шуминський
  #2 Владислав Шуминський Рутульці 2 квітня 2021 18:33
  Зачепив серіальчик!) Цікава ідея-суть містики нашої нації, предковічність, класика відьомства у крові українців, хоча певні містичні моменти не є автентичними, але то лише деталі, як і борщ, який більше схожий на гаспачо))) Але серіал цікавенький!)))) Дякую.
  +2
 3. Volodymyr
  #1 Volodymyr Троянці 16 березня 2021 17:36
  Бразильці вміють знімати серіали . Але щоб про життя українців ... круто !
  +3
Авторизація