Без жалю
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
5.8
30 325
3
-2777

Опис Без жалю

Симпатична екранізація однойменного роману американського письменника фантаста Тома Кленсі, відомого своїми фантастичними трилерами про протистояння спецслужб.

В центрі сюжету – історія колишнього військового спецпризначенця Джона Келлі, який після відставки повернувся до рідного міста, знайшов кохання свого життя та зіштовхнувся із безжальними босами наркомафії. Джон не звик відступати  в бою і кидає виклик могутньому наркокартелю, використовуючи армійський досвід та навички виживання у надзвичайних умовах...

Фільм «Без жалю» (2021) можна дивитись українською онлайн на сайті проекту «Енеїда.ТБ».

Дивитися Без жалю онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгуки 3:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. bloombloom
  #3 bloombloom Троянці 5 листопада 2022 14:35
  Фільм дивний, фільм наївний.

  Вся ідея базується на каші в голові Тома Кленсі і протистоянні США і нікчемній ерефії, але зображується це наприкладі міні-ланки операцій, які не мають жодного логічного пояснення.

  Опис фільму помилковий, тут немає ніякої наркомафіїї і босів, це не колишній військовий, не знаходив кохання, лол вона вже 8 місяці, вона в нього була до служби. Ніяких навичок виживання теж не було використано.

  "Як би я пішов з армії на місяць раніше, то цього б не сталося і все було б добре" - ні, це так не працює.

  Тут не виставляють білу і пухнасту ерефію, тут виставляють військового який робить що скажуть а потім дивується що за це, як і будь-хто - несе відповідальність.

  Дивно зображено відносини між керуючими і підлеглими, наче і нема ніякої офіційної служби. Операції у якій все починається з того, що відповідальний не в курсі і не намагався розібратись з розташуванням та кількістю ворога, і просто типу, го підемо туди, не знаю куди, за тим, не знаю чим, щось зроблю, і буду думати що нічого і не було. - а ви точно куратор операції??
  Потім починається операції помсти, спойлер(тут нема редактора для приховування тексту):
  літак збивають, бо лол, взяти боїнг і летітити як ні в чому не бувало над чужої країною для спецоперацією, дуже "не очікувані" подальші події. Далі взагалі нашвидку накидали все, що було, ніяк не розкривши.

  3\10 балів.
  +1
 2. Євген
  #2 Євген Рутульці 5 червня 2021 06:58
  Кремлімвська пропаганда знята на замовлення Хyйла
  +6
 3. Гість Віктор
  #1 Гість Віктор Рутульці 5 травня 2021 21:45
  ГАЗПРОМ зняв ще одне фейкове кіно, де зла й кривава Америка хоче напасти на білу і пухнасту РФію...
  0/10

  Опис фільму Взагалі Не відповідає сценарію...
  +7
Авторизація