Ворон Вискочка
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
7.6
707
2
+77

Опис Ворон Вискочка

Відмінний британський історично-комедійний серіал по легендарну особистість стосовно факту існування якої історики не дійшли згоди до нині – драматурга Віл’яма Шекспіра. Але автори проекту переконані, що такий був. Щоправда зовсім не такий яким його змальовують літературознавці.
Отже, події розгортаються в Лондоні, в середині чотирнадцятого століття. В моду саме входить нова розвага – театралізовані вистави. Між театральними трупами існує неабияка конкуренція, а маловідомий автор сонетів Вілл Шекспір мріє перевершити усіх. Щоправда із акторами-нехлюями та пришелепуватим сімейством досягти мети дуже не просто. Та і конкуренти також намагаються стати на заваді успіху і не завжди чесними методами...
Серіал «Ворон Вискочка» (2016) доступний до перегляду онлайн українською на сайті проекту «Енеїда.ТБ».
Дивитися Ворон Вискочка онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгуки 2:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. Olexa
  #1 Olexa Троянці 6 червня 2021 09:55
  Серіал дуже веселий! )) впевнений, перекладати було непросто, але все ж вдалося поєднати мову повсякдення із поезією в кумедних та іронічних діалогах. Гумористично-цинічна суміш сьогодення та ще й крізь призму тогочасних подій і їх впливу на створення творів Шекспіра в форматі ситкому мене знатно повеселила!Однозначно раджу!
  +2
  1. Doslis
   #0 Doslis Троянці 7 серпня 2021 22:15
   аналогії з ситуаціями на дорогах Англії - це взагалі окремий шедевр!
   0
Авторизація