Родом з Абіса
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
8.4
2 789
1
+1010

Опис Родом з Абіса

Неймовірно красиве і напрочуд вдале анімаційне фентезі про мешканців альтернативного Світу, де на острові, посеред невідомого океану розташоване місто Оус в центрі якого, кілька тисяч років тому утворився величезний провал в невідомий, чудовий і воістину страшний світ Безодні-Абісу.
В центрі сюжету – історія відважної дівчинки Ріко, яка мріє стати «білим свистком» - офіційним шукачем пригод і реліквій просунутого рівня, здатних вижити на величезній глибині Безодні, і повертатися назад. Таких - одиниці і вони славляться своєю силою і розумом. Але поки Ріко лише «червоний свисток», дослідник-початківець, що вчиться в місцевому інтернаті разом з іншими дітьми, виконуючи легкі завдання на верхніх шарах Безодні. Одного дня Ріко потрапляє в халепу, з якої її виручає загадковий хлопчик-робот, позбавлений пам'яті та життєвої мети, який стає другом та помічником Ріко...
Серіал «Родом з Абіса» або ж «Родом з Безодні» (2017) доступний до перегляду онлайн в українській озвучці на сайті проекту «Енеїда.ТБ».
Дивитися Родом з Абіса онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгук 1:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. Гість Spooder
  #1 Гість Spooder Рутульці 29 липня 2021 19:31
  Ви за нами слідкуєте чи що?))
  Кумедна ситуація: вчора разом із декількома друзями-знайомими обговорювали що не можемо знайти "Зроблено в безодні" українською, *хоп* і от тепер воно є тут)
  Коротко кажучи дякую!
  +2
Авторизація