Легенда про Vox Machina / Легенда про Голос Машини / Vox Machina. Легенда
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
9.1
67 330
11
+103113

Опис Легенда про Vox Machina / Легенда про Голос Машини / Vox Machina. Легенда

Оригінальний мультсеріал для дорослих, заснований на всесвітньо відомій настільній фентезі-грі Dungeons & Dragons та американському веб-серіалі, в якому професійні актори озвучки в неї грають та кривляються. Власне, події серіалу описують партію гри команди, відомої як Vox Machina.

Події розгортаються у чарівному всесвіті, який створив автор гри Dungeons & Dragons Метью Мерсер на континенті Ександрія. Група авантюристів та найманців-невдах, яка отримала назву Вокс Машина, отримує завдання від Владики Уріеля Тал'Дорея. Вони мають з'ясувати, хто або що знищує селища на околицях міста Імон. Попри свою низьку мораль та гонитву за грошима, коли команда дізнається про монстра, який знищує цілі поселення, найманці розуміють, що крім них його не зможе зупинити більше ніхто та  зголошуються дати бій монстру...

Мультсеріал «Легенда про Vox Machina» або ж «Легенда Вокс Машини» (2022) доступний до перегляду онлайн українською на сайті проекту «Енеїда.ТБ».

Дивитися Легенда про Vox Machina / Легенда про Голос Машини / Vox Machina. Легенда онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Відгуків 11:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. Олег375
  #8 Олег375 Троянці 24 червня 2023 00:33
  Щось воно не дуже DnD, бард чаклує ілюзії, друїд заклинаннями нагріває речі, чел в окулярах взагалі незрозуміло що за клас? Пістолети в DnD бачив хтось коли-небудь?
  0
  1. Smieszny Pies
   #7 Smieszny Pies Троянці 28 липня 2023 15:31
   Барду ніщо не заважає чаклувати ілюзії, у нього ж є доступ до школи Ілюзії, так само і друїд має доступ до магії вогню. У обох цих класів є заговори, для виконання показаних завдань. Щодо "чела в окулярах", то він скоріш за все Винахідник(Artificer), судячи з кораблів це світ Еберону, у якому, власне і дозволено бігати з пістолетами, це типу нормою вважається.
   0
 2. Marsyk
  #6 Marsyk Рутульці 2 червня 2023 20:18
  Контраст, між "дуже добре" та "..бучі долбо... безмозклі йолопи"
  Так. Перший сезон: "я піду один, треба знищити цих мерзотників", "ми твої друзі, ми підемо з тобою"
  І постійно заважають. Ну страшне, тисячу вбив, але цього ніт. Чому? Тому!
  Ниють та лізуть під руку, створюючи абсолютно марну драму, там де не треба. Ось реально. Поговорити в таверні? Ніт. Ми будемо ...брати мозок в присутності відьми, яка до цього всім люлєй отвісила. Ага.
  Другий сезон: збираємо артефакти, щоб знищити драконів.
  І в шостій серії, коли дракона поранено, коли він знесилений, коли він прихопив один з артефактів. Вони тікають. І не просто - тікають. Священниця стрибає на меча, щоб полугіган не атакував дракона.
  Щоб ви розуміли. У них були і більш серйозні вороги, але тут. Обісрались. Зненацька. "Тому що"
  Як же бісить подібне. Ось все добре, а потім персонаж стає йолопом-суіцидним. І це стосується кожного. Просто по черзі мозок зникає. Тому що.
  0
  1. Cribset
   #5 Cribset Троянці 15 вересня 2023 15:43
   Якщо не знали то першоджерелом була перша кампанія Critical roll по ДнД, тому всі подібні ситуації можна пояснити банальним "гравець/ДМ так захотів" або ж так випали куби. Самі сценаристи ніяк не змінювали основний хід подій, тільки адаптовували під 20 хвилинні серії та вирізали непотрібні арки
   0
 3. dog_bob
  #4 dog_bob Троянці 4 березня 2023 17:00
  Дуже файний мультсеріал рекомендую усім його подивитись чекаю 3 сезон
  0
 4. KROMVIC
  #3 KROMVIC Троянці 20 лютого 2023 00:05
  Дякую за фантастичний переклад чудового серіалу!!! Дуже професійно!
  +3
 5. salon22
  #2 salon22 Троянці 25 листопада 2022 15:33
  Вибачте а чи є якась можливість скачати фільм чи серіал з цього сайту.
  +2
  1. Гість Орест
   #1 Гість Орест Рутульці 13 лютого 2023 12:13
   на толоку зайдіть
   0
 6. salon22
  #0 salon22 Троянці 21 жовтня 2022 13:58
  Це фантастичний мульт серіал з крутими , проробленими персонажами , з цікавими злодіями та світом з чудовим лор який затягую тебе і відносини персонажів коли за них переживаєш так ніби то твій найкращий друг.
  +3
 7. McKenzie
  #-1 McKenzie Троянці 21 червня 2022 16:14
  Та я просто в дикому захваті від цього серіалу :)
  Дуже чекаю другий сезон.
  +1
 8. Sendmenka
  #-2 Sendmenka Троянці 5 березня 2022 15:54
  Чудовий серіал. З хорошим лором та сетингом. Не скажу, що сюжет дуже оригінальний, але завдяки багатогранним персонажам, з цікавими конфліктами, гумору та бойовим сценам відірватись неможливо. Переглянула за два вечори. Тепер в очікуванні другого сезону.
  +4
Авторизація