Відьми Майфейр / Мейфейрські відьми
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
6.8
22 740
2
+2937

Опис Відьми Майфейр / Мейфейрські відьми

Екранізація серії романів знаменитої американської письменниці Енн Райс. Ровен Філдінг — недосвідчена, але надзвичайно талановита нейрохірургиня із Сан-Франциско, яка випадково виявляє, що вона є спадкоємицею Мейфейр — сумнозвісної родини відьом. Прагнучи з'ясувати правду про своє походження, Ровен вирушає до Нового Орлеана, де їй належить не тільки вчитися керувати магічними здібностями, а й боротися зі зловісною присутністю, яка переслідує членів родини Мейфейр протягом поколінь.

Дивитися Відьми Майфейр / Мейфейрські відьми онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгуки 2:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. Бухий Мольфар
  #1 Бухий Мольфар Рутульці 19 січня 2023 21:03
  Як на мене, то вступ дуже затягнутий. Подивився дві перші серії і майже нічого не зрозумів. Сподіваюсь далі сюжет буде біль цікавим та динамічним. А загалом, дуже радує що картинка не ріже око, і актори справляються.
  +3
  1. Tisa
   #0 Tisa Троянці 28 січня 2023 02:31
   Проблема у тому, що першоджерело, тобто книга, сама по собі нудна. Там взагалі мало що дієтся, бо більше вона схожа на посібник з історії - купа дат та опису архітектури, а двіжу майже і немає. Так що в порівняні серіал ще доволі нічого такий, єдине що актор обраний на роль Лешера підібранний дуже невдало.
   +1
Авторизація