Простір
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
8.5
3 694
1
+3034

Опис Простір

Захоплююча, приголомшлива космічна фантастика від каналу Syfy, що розповідає про людство далекого майбутнього, що активно колонізує Сонячну систему.

Події розгортаються у 2200-і роки, людство давно вже почало колонізацію віддалених планет, освоїло Сонячну систему, заселивши Марс та створивши мережу космічних поселень на станціях Астероїдного поясу, розташована між орбітами Марса і Юпітера. 

Колонія на Марсі відокремилася від Землі і створили потужну військову силу зі своїми технологіями, системою цінностей, побудовану на тому, що марсианам доводиться боротись за кожен ковток повітря, що гартує силу духу. Жителі станцій в поясі астероїдів - це шахтарі і далекобійники, що видобувають ресурси на своїх астероїдах. 

Астера живуть здебільшого на станції на карликовій планеті Церера, самому масивному об'єкті в поясі астероїдів. Постійна нестача повітря і води, низька гравітація, яка веде до ослаблення м'язів і постійне висмоктування ресурсів Землею призводять до формування мілітаристської організації повстанців, що борються за незалежність Астерів. Спокійні часи підкорення космосу добігають кінця. Зріє конфлікт і є сили, зацікавлені в його роздмухуванні…

Серіал «Простір» (2015 - 2019) буде цікаво дивитись наживо українською усім шанувальникам якісної наукової фантастики.

Дивитися Простір онлайн українською в HD
На переклад та озвучення 5 сезону проходить збір коштів.
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгук 1:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. Гість Еней
  #1 Гість Еней Рутульці 27 листопада 2020 18:05
  Обриси жанру фантастики
  0
Авторизація