Шалений Макс: Дорога гнiву
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
8.1
36 356
1
+8494

Опис Шалений Макс: Дорога гнiву

Відмінне перезавантаження культової постапокаліптичної фантастики «Шалений Макс» про колишнього поліцейського, що живе у безжальному світі нео-феодалізму. 

За сюжетом, в недалекому майбутньому внаслідок ядерної війни Земля майже знищена глобальною екологічною катастрофою. Поверхня планети перетворилася в суцільну пустелю з рідкими вкрапленнями родючого грунту в своєрідних оазах. Люди збиваються в кровожерливі банди і відчайдушно воюють за воду, запаси нафти, автомобілі та зброю. Одна з таких банд, яка контролює гірську фортецю Цитадель, захоплює в полон самотнього мандрівника Макса Рокатанскі. Бандити хочуть використовувати Макса як донора крові для їх соратників, які помирають від раку. Тим часом Однорука Фуріоза, очільниця штурмового загону банди, тікає з Цитаделі з юними дружинами вожака, літнього Несмертного Джо. Жінка хоче знайти місце, де дівчата вважалися б рівноправними членами суспільства, а не власністю чоловіків. Несмертний Джо і його люди спрямовуються в погоню, прихопивши з собою Макса. Невдовзі обставини складаються так, що Макс починає допомагати Фуріозі…

Фільм «Шалений Макс. Дорога гніву» (2016) відмінний, яскравий та демонічно динамічний екшн, який краще дивитись онлайн в українському перекладі.

Дивитися Шалений Макс: Дорога гнiву онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Відгук 1:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. Пустун
  #1 Пустун Рутульці 27 лютого 2020 00:09
  Це не кіно, це шоу))) Яскраве та драйвове.
  +9
Авторизація