Творець
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
6.4
11 490
8
+4662

Опис Творець

Захоплююча науково-фантастична британська антиутопія про дослідження штучного інтелекту.


За сюжетом, у 2046 році настає епоха неймовірних відкриттів у науці та технологіях.  Завдяки розвитку корпорацій, технологій і штучного інтелекту людство стоїть на порозі відкриття вічного життя. Головний герой - молодий вчений, який шукає спосіб вічного життя для лідерів та можновладців. Але насправді він переслідує особистий мотив - воскресити втрачену багато років тому кохану. Коли він перестає виходити на зв'язок, в його відділ посилають команду зачистки, що має на меті знищити вченого та його винаходи...

Фільм «Творець» (2020) можна дивитись наживо українською усім шанувальникам фантастики.

Дивитися Творець онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгуків 8:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. Некритик
  #6 Некритик Троянці 13 липня 2022 23:37
  Мені вельми сподобався фільм, мабуть тому, що він викликає емоції дещо іншого гатунку ніж "вау! оце заруба(на фоні хромокею)!". А складова фантастики, тут не просто для антуражу, а конче необхідна для сюжету, інакше без неї нічого б не вийшло. Стилістика, та сюжет типу "місяць" а емоції та психологічна складова, як "вона" і "перевага". Тож, якщо вам вищезгадані фільми не знайомі, чи не подобаються, то мабуть і цей буде повз касу. Хай це й не щось екстраординарне, та знято добротно, і сценарист з режисером працювали не дарма їдять свій хліб.
  P.S. Поржав з палахкотіння вишевати нижче. Можу запропонувати таким ярим патріотам накалякати петицію, щоб заборонили російськомовним службу в ЗСУ і добровольчих батальйонах.
  0
 2. Yuriy03
  #5 Yuriy03 Троянці 6 лютого 2022 12:54
  Непоганий фільм, ідіть в ж.
  Ви шо тут хотіли побачити? Марвел, ДС, Зоряні війни? Це неспішний фільм про чувака який втратив дружину і на протязі фільма старається повернути її до життя. Супутником є робот, який ревнує вченого до нового проекта. Є твіст вкінці.
  Фільм у порівнянні з Репродукцією з Рівзом виграє в рази.
  6,5\10 можна дивитися людям, котрі люблять неспішну фантастику та АІ.
  +1
 3. Nevidomiy
  #4 Nevidomiy Рутульці 28 травня 2021 22:44
  фільм- звичайна фекалія. вироджена недорежисером, задля якогось заробітку грошей. Вистачило на 15 хвилин, далі почало нудити. Він не вартий перегляду, не тратьте час...
  -6
 4. Спектр
  #3 Спектр Рутульці 28 жовтня 2020 04:28
  Дивився фільми на Енеїді до цього моменту, тепер після НЕ видалення москальського допису, перейду на інший сайт.
  А фільм однозначно вартий перегляду.
  +1
  1. Geust
   #2 Geust Рутульці 16 грудня 2020 19:07
   Т.е. Вы счтаете нормальным дискриминацию по языковому признаку?
   -8
  2. Макс
   #1 Макс Рутульці 13 березня 2021 15:10
   Не заводься, насправді добре, що російськомовні дивляться україномовне. Українізація - тривалий процес.
   +6
 5. Аномалія
  #0 Аномалія Рутульці 16 серпня 2020 18:10
  А тут є правила щодо російської мови ? Тобто вона взагалі тут заборонена чи ні ? Якщо ні порекомендуйте мені будь ласка сайт де вона заборонена .
  +13
 6. Гість neun_ostsee
  #-1 Гість neun_ostsee Рутульці 31 липня 2020 13:36
  Смешанные чувства после фильма. Вроде не пытаюсь хейтить, картинка приятная, графика, съмка четко, музыка переодически а-ля киберпанк) Досмотрел только из-за того что было интересно чем закончиться. Пытался вникнуть в фильм в эту атмосферу, но не получилось мне было моментами скучно. Как буд-то фильм "три метра над уровнем неба" только фантастика, какое-то всё вяленькое. Как-то так)
  -13
Авторизація