Творець
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
6.3
2 389
2
+1620

Опис Творець

Захоплююча науково-фантастична британська антиутопія про дослідження штучного інтелекту.


За сюжетом, у 2046 році настає епоха неймовірних відкриттів у науці та технологіях.  Завдяки розвитку корпорацій, технологій і штучного інтелекту людство стоїть на порозі відкриття вічного життя. Головний герой - молодий вчений, який шукає спосіб вічного життя для лідерів та можновладців. Але насправді він переслідує особистий мотив - воскресити втрачену багато років тому кохану. Коли він перестає виходити на зв'язок, в його відділ посилають команду зачистки, що має на меті знищити вченого та його винаходи...

Фільм «Творець» (2020) можна дивитись наживо українською усім шанувальникам фантастики.

Дивитися Творець онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгуки 2:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. Аномалія
  #2 Аномалія Рутульці 16 серпня 2020 18:10
  А тут є правила щодо російської мови ? Тобто вона взагалі тут заборонена чи ні ? Якщо ні порекомендуйте мені будь ласка сайт де вона заборонена .
  +4
 2. Гість neun_ostsee
  #1 Гість neun_ostsee Рутульці 31 липня 2020 13:36
  Смешанные чувства после фильма. Вроде не пытаюсь хейтить, картинка приятная, графика, съмка четко, музыка переодически а-ля киберпанк) Досмотрел только из-за того что было интересно чем закончиться. Пытался вникнуть в фильм в эту атмосферу, но не получилось мне было моментами скучно. Как буд-то фильм "три метра над уровнем неба" только фантастика, какое-то всё вяленькое. Как-то так)
  0
Авторизація
Увійти через: