Творець
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
7.1
27 759
7
+3773

Опис Творець

Наближається війна між людством і штучним інтелектом. Очолити боротьбу за виживання випадає Джошуа, загартованому у спецопераціях колишньому агенту спецназу, котрий горює через зникнення своєї дружини. Його завербовують, щоб вистежити і вбити Творця, невловимого архітектора прогресивного штучного інтелекту. Творець розробив таємничу зброю, здатну покласти край війні… і всьому людству. Тож Джошуа та команда елітних оперативників проникають у темне серце окупованої штучним інтелектом території. Однак там вони з’ясовують, що зброя кінця світу, яку їм доручили знищити, — це штучний інтелект у вигляді дитини.

Дивитися Творець онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Відгуків 7:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. notarius_b.i.g.
  #6 notarius_b.i.g. Троянці 27 листопада 2023 11:00
  Ходив на це чудо в кіно.

  Тримався за голову весь сеанс.

  Почалось з перших секунд - спецпризначенці виходять з океану, всі такі секретні, але обвішані фарами як ялинка. Тут я вперше за голову взявся.

  Суть конфлікту між людьми і ШІ не розкрито. Сказано шо ШІ підірвали бомбу. Все. Тому вони погані і з ними треба воювати. Головне шо всі дуже емоційно до того ставляться, а суть ситуації - ні, її нема.

  Під час боїв на території азіатів на горизонті постійно видно такі мегафутуристичні гігантські міста, але самі азіати живуть наче в 15-тому столітті, в місті буде пару сцен, але нічого футуристичного в них нема. Просто якісь клуби і замеси, типовий гадючник.

  Напад США на азіатів. США має мегатанки розміром з площу Ринок, і вони нищать все на шляху. Але якийсь поц примагнітив міну розміром зі снаряд для керлінгу до одного такого танка і підірвав його! Вау!

  Ну і ще питання - нашо взагалі танки, якщо на орбіті є той корабель, від якого жодне ППО не врятує, він тупо домінує над будь-якою точкою планети, запускає ракети розміром з поїзд по 100 штук за раз. Для чого ото висаджуватись і воювати з азіатами з калашами?

  Також на початку видно шо азіати накопали супермега підземних лабораторій, і там шось розробляють, але назовні живуть як збирачі рису. Все.

  Лідера в них також нема, як і уряду чи армії. Є поліція, більше нічого. Ну і міста на горизонті, толку з яких нема.

  Так наче всі США воюють з китайським середньовічним хутором і то шось не дуже їм виходить.

  Такого картонного шлаку з серйозною міною я давно не бачив. Варто глянути хоча б через це!
  0
 2. alt
  #5 alt Рутульці 26 листопада 2023 11:29
  нічого поганого про фільм сказати не можна, але якщо не подивились — нічого не втратили.
  досить банальна і заїзжена тема, яка не відкриває нічого нового. але це моя особиста думка, можете не погоджуватись
  0
 3. kkostia
  #4 kkostia Троянці 18 листопада 2023 12:05
  Цікавий фільм про робо майбутнє, дивився в кіно, сподобалося
  0
 4. lLOGANl
  #3 lLOGANl Троянці 17 листопада 2023 21:25
  Фільм- звичайна фекалія. вироджена недорежисером, задля якогось заробітку грошей. Вистачило на 15 хвилин, далі почало нудити. Він не вартий перегляду, не тратьте час...
  -2
 5. PodolinyA
  #2 PodolinyA Троянці 17 листопада 2023 13:54
  Реально крута картинка. Я фанат наукової фантастики, і цей фільм безумовно знято на відмінно. До сюжету можуть бути певні запитання... Але хай вони лишаться на розсуд мега критикам. Сама картинка і відображення міст і місць просто на висоті.
  -3
 6. Nic
  #1 Nic Троянці 16 листопада 2023 16:42
  Місцевий ШІ якийсь тупий ) Стількі нелогічних вчинків і затупів що піпець) Але дивитися можна, якщо не задумуватися над логікою подій.
  +6
  1. Loki Jok
   #0 Loki Jok Троянці 16 листопада 2023 21:18
   Плюсую, логіки шукати не варто, дивитися суто картинку та сприймати загальну суть
   +2
Авторизація