Розум і почуття / Чуття і чуттєвість
SD 480p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
8
10 524
2
+1321

Опис Розум і почуття / Чуття і чуттєвість

Красивий британський мелодраматичний серіал знятий за мотивами однойменного роману англійської письменниці Джейн Остін. 

Сюжет розкриває історію про сумну долю аристократок без приданого із збіднілих шляхетних родин, а також спадкоємців великих статків, змушених підкорятися у виборі своїх суджених тим, від чиєї ласки вони залежать. 

Головні героїні – дві сестри-аристократки: розумної Елінор та пристрасної Маріана. Їх майбутнє виглядає похмурим, адже родина несподівано збанкрутіла, а  дівчата без спадку стають менш цікавими для залицяльників-аристократів...

Міні-серіал «Чуття і чуттєвість» або ж «Розум і почуття» (2008) буде цікаво дивитись українською онлайн усім шанувальникам класики.

Дивитися Розум і почуття / Чуття і чуттєвість онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Відгуки 2:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. Елізабет
  #1 Елізабет Троянці 1 березня 2021 15:25
  Подивитись варто лише заради Жена Стівенса, все решта не дуже.
  Як на мене найкраща екранізація цього роману, це фільм 1995, там просто шикарний підбір акторів, кожен грає дуже природно. А тут всі більш відверті, більш веселі, не допомогло фільму навіть те що його розтягнули на три годинні серії, в деяких місцях не вистачає драми, не дотягують почуття, в деяких сценах, замість прихованих почуттів у Елінор все написано на обличчі.
  Загалом подивитись варто, приємно чути власні голоси акторів. Це незвичний погляд на улюблену історію, але не очікуйте чогось занадто шедеврального.
  0
  1. Елізабет
   #0 Елізабет Троянці 1 березня 2021 15:27
   Дена Стівенса переправило?
   0
Авторизація