Серйозна людина
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
7.1
4 210
1
+325

Опис Серйозна людина

Відмінна комедійна драма від неперевершених братів Ітана та Джоела Коен про дитинство та життя двох дуже різних братів і бога.
Головний герой - професор фізики на ім’я Ларрі та з дивним прізвищем Гопнік. Він закомплексований страждалець, і страждати його змушує буквально все. Друг Сай відбиває у нього дружину і мило пропонує все «зробити цивілізовано», діти ледь помічають, пришелепкуватий брат-шизофренік вештається по сумнівним забігайлівкам і напацьовує власну «теорію виграшу в покер». Студент підкидає конверт з хабарем, а потім шантажує, сусідка знущається, приймаючи сонячні ванни топлес, а рабин у відповідь на благання про втіху несуть якусь нісенітницю. Але Ларрі намагається залишитися серйозною людиною - справлятись з неприємностями, вести себе належно до того, як повинен вести себе хороший єврей в Міннеаполісі у 1967 році. Але з кожним новим ударом справлятися стає все важче...
Фільм «Серйозна людина» (2009) можна дивитись українською онлайн на сайті проекту «Енеїда.ТБ».
Дивитися Серйозна людина онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгук 1:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. Haarhus
  #1 Haarhus Троянці 7 травня 2021 01:05
  Фільм про вченого, що намагається жити правильно. Хоча серед усього того пекла в якому він знаходиться важко було б пам'ятати навіть своє ім'я.
  0
Авторизація