Токійські месники
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
8.4
9 775
2
+3438

Опис Токійські месники

Симпатична пригодницько-драматична фантастика з елементами комедії про тридцятирічного нехлюя, що вирішив змінити своє життя повернувшись до шкільних років.
Головний герой – нехлюй, нероба та невдаха Такемічі Ханагакі, який вважає, що саме школа стала причиною його життєвих невдач. Коли ж він дізнається, що його подружка зі школи Хіната вбиті токійською бандою. Такемачі дивовижним чином переноситься в минуле, до школи, де вирішує змінити своє життя в майбутньому, ставши лідером однієї з молодіжних банд...
Аніме «Токійські месники» (2021) можна дивитись онлайн в українському перекладі на сайті проекту «Енеїда.ТБ».
Дивитися Токійські месники онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгуки 2:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. КолянАніман)
  #2 КолянАніман) Рутульці 15 січня 2022 00:57
  Серіал і справді класний, ввесь час тримає в напрузі і щоб глядач не перегорів від тієї напруги, використали два рішення. Перше рішення на середині сезону коли, здавалося, місію виконано і напруга дещо відпускає, ненадовго) і друге рішення - це ненадто багато серій)
  Стосовно кінцівки вона тут неочікувана і це дійсно класно так як нешаблон і глядач не знає на що очікувати, вірніше глядач знає на що очікувати, він так думає, звісно) але в кінці його чекає несподіванка! І це справді геніально!!!
  0
 2. Павло
  #1 Павло Рутульці 11 вересня 2021 00:47
  Загалом прикольне аніме, але багато моментів які бісять
  -2
Авторизація