Зло
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
7.8
45 352
8
+5252

Опис Зло

Атмосферний містично-психологічний трилер про зло у всіх його проявах, та тонку межу між одержимістю темними духами та психічною хворобою.
За сюжетом, молоду жінку-психіатра на ім'я Крістен Бушар наймає для консультації Католицька церква в особі спеціального представника на ім'я Девід Акоста. В його повноваження входить детальна перевірка повідомлень про чудеса і одержимість демонами. Доктор Бушар в демонів і надприродне не вірить, а Акоста - студент третього курсу семінарії - навпаки, людина глибоко віруюча. Доктор Бушар і майже-священик Акоста спільно починають розслідувати різноманітні надприродні феномени...
Серіал «Зло» (2019) буде цікаво дивитись українською онлайн усім шанувальникам містичних трилерів.

Дивитися Зло онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Відгуків 8:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. Iriss
  #5 Iriss Троянці 6 серпня 2022 19:32
  Ну що. 1й сезон я цілком схвалюю.
  2й - дуже неоднозначно, змішані почуття. Багато чого я просто незрозуміла, вчинки та мотиви, епізоди. І чим заробляє чоловік, окрім лазання по скелях? Так ніхто і не розповів.
  -1
  1. Iriss
   #4 Iriss Троянці 6 серпня 2022 21:19
   Серія 8 2сезону.
   Невже можливо повірити що рубці у формі хрестів - це опіки від приготування їжі??
   0
 2. liubtsia
  #3 liubtsia Троянці 3 серпня 2022 22:13
  Дуже цікавий сюжет, 3є людей і всі з різними поглядами на одну ситуацію. Хтось бачить містику, хтось науку, а хтось просто людську натуру. Рекомендую 👍🏼
  +2
 3. Luffy
  #2 Luffy Троянці 16 липня 2022 02:30
  3 сезона 5 серия уже вышла
  можете залить пж
  -1
  1. Luffy
   #1 Luffy Троянці 16 липня 2022 18:02
   спасибо что загрузили❤️
   +1
 4. Женя Харків
  #0 Женя Харків Троянці 9 липня 2022 11:24
  Неймовірно цікавий і захоплюючий серіал. Зараз я на 5 серії 1 сезону. Серіал одразу затягує.
  Довго не хотів починати дивитися із за ЖАХИ в описі але тут цим не страждають не більш ніж потрібно для сюжету.
  Якісний серіал тож навіть якщо по опису наче не ваша тема всеодно варта глянути 1-2 серії і тоді самі зрозумієте.
  +2
 5. Leonid Romaniuk
  #-1 Leonid Romaniuk Троянці 5 липня 2022 22:49
  0/ реально?... неплохой сериал к тем, кто сидит сам дома с віключеннім светом. В первіе серии пугает неплохо, потом привікаешь и ко второму сезону - ок. Каждая серия - свой сюжет. Коньюктура: в нашем - украЇнском восприятии немного напрягает из-за расисткой направленности суждений в идеологиии США. Но, єто у них, наверное, как у нас о... но коментс. там нужно пожить. в целом понравилась естест венная игра актерского состава и поддержка друг-друга. Что, весь сериал показівает, что верить никому нельзя. Мое мнение : годен тк просмотру. Напишу как бі хотів: все буде добре! Усі враги будуть в пеклі!

  ДА! - забув! Дивитись без дитей!
  +2
  1. Карна
   #-2 Карна Троянці 16 липня 2022 19:13
   0/ реально? Непоганий серіал для тих, хто сам удома та з вимкненим світлом. Перші серії непогано лякають, потім, ближче до другого сезону звикаєш. Кожна нова серія - окремий сюжет. Коньюктура: в нашому, українському сприйнятті дещо напружує через расистську направленість суджень в ідеології США. Але це в них напевно як у нас про... без коментарів. Там потрібно пожити. В цілому сподобалась природня гра акторів та підтримка один одного. Протягом серіалу нам показують, що вірити не можна нікому. Моя думка: годен до перегляду. Напишу якби мені хотялося далі по сюжету: все буде добре! Всі вороги будуть у Пеклі!
   +2
Авторизація