Торкаючись безодні
FHD 1080p
  • Дивлюсь
  • Улюблене
  • Перегляну
  • Переглянуте
8
4 104
0
+35

Опис Торкаючись безодні

Захоплюючий документальний проект, знятий за мотивами бестселера відомого альпініста Джо Сімпсона, що розповідає одну з найнеймовірніших, та водночас реальних історій з життя альпіністів.
Сюжет книги та шоу розкриває історію боротьби Джо Сімпсона за життя під час сходження на вершину Сіула-Гранде в Перуанських Андах. У 1985 році Джо Сімпсон і його товариш Саймон Йейтс зробили спробу першопроходження на цю, одну з найвищих, вершин Перуанських Анд. Вони змогли досягти вершини, однак під час спуску по північному гребеню в умовах штормової погоди в результаті зриву Джо отримав важку травму лівої ноги. Оскільки у них не було з собою бівуачного спорядження, їжі та води вимушена зупинка загрожувала смертю. Йейтс почав спускати Джо, але після чергового зриву обидва втратили можливість рухатися далі. Джо впав з висоти понад 12 метрів в льодовикову тріщину, Саймон, після декількох годин пошуків партнера вирішив, що той загинув, і спустився в базовий табір. Сімпсон, який вижив після падіння, протягом декількох діб без їжі, пиття, з важкою травмою зміг також самостійно спуститися з гори.
Сімпсон і Йетс разом повертаються на місце подій, щоб розповісти свою історію перед об'єктивом камери...
Документальний фільм «Торкаючись безодні» (2003) доступний для перегляду онлайн українською на сайті проекту «Енеїда.ТБ».
Дивитися Торкаючись безодні онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгуків 0:
Залишити відгук
Написати відгук

Авторизація