Покерфейс
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
5.1
12 029
4
+1826

Опис Покерфейс

Джейк Фолі, мільярдер та гравець у покер з високими ставками, дарує своїм найкращим друзям незабутню ніч. Вони отримують шанс виграти грошей більше, ніж могли мріяти. Але для участі доведеться відмовитися від найдорожчого… можливості зберегти таємниці, які приховували усе своє життя. Уже під час гри герої з’ясовують, чим насправді ризикують.

Дивитися Покерфейс онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгуки 4:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. Mista_Green
  #4 Mista_Green Троянці 27 листопада 2022 22:34
  Покер - це лише другорядна ввідна до набутих статків головного героя. Більш нічого покерного в картині не прослідковується. Я би сказав, шо замість покеру персонажі могли б зібратися за грою в гольф чи аерохокей 😂 Сюжет слабенький. Віктор - взагалі зайва дійова особа. Сумбурно, не досить логічно, драматичність на трієчку з мінусом. Якщо маєте декілька варіантів для свого кіносеансу і робите вибір, то оберіть іншу стрічку для перегляду, бо це якась нісенітниця.
  0
 2. bloombloom
  #3 bloombloom Троянці 23 листопада 2022 00:01
  Якийсь дивний сюжет, не зачепило.

  Расел Кроу гарно грав раніше, але тут він і головний актор і режисер, але ідея така, наче дід щось собі уявляє, згадує флешбеки, але нічого з того пояснити не може. Щось на межі між оспівуванням ідей гри в покер і рефлексією, але загальна картина фільма вийшла не цілісною, пазли епізодів один до одного не підходять і виглядають як погано відіграні так, наче і вся команда акторів не зрозуміла те, що саме Расел хотів вкласти у цей фільм.
  +2
 3. Гість Юрій
  #2 Гість Юрій Рутульці 22 листопада 2022 09:40
  і де тут покер? в одній сцені?
  -1
 4. Гість
  #1 Гість Рутульці 19 листопада 2022 11:31
  Проблеми зі звуком, розсинхронізація з відеорядом.
  +5
Авторизація