Модифікований Карбон
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
8
4 120
1
+1923

Опис Модифікований Карбон

Дуже толковий та разом з тим ефектний науково-фантастичний екшн про недалеке майбутнє, де сильні світу сього стали відчувати себе богами, розважаючись долями звичайних смертних. 

За сюжетом, доки на далеких планетах тривають кровопролитні війни, Земля перетворилася на рай для багатіїв - технологія копіювання свідомості і переміщення її в чуже тіло або в тіло-клон зробила багатіїв фактично безсмертними. Безсмертними, але не невразливими - на найбагатшого магната Землі Лоренса Бенкрофта скоєно напад, в результаті якого він ледь не втратив всі резервні копії своєї свідомості. Злочин скоєно настільки філігранно, що навіть з резервних джерел видалені спогади про останні години жертви, а саме вбивство тіла-клона імітує суїцид. Лоренс звертається до колишнього спецпризначенця, а нині небезпечного ув’язненого Такеші Ковача, який в обмін на помилування і нове тіло повинен з'ясувати обставини вбивства...

Серіал «Модифікований Карбон» (2018) буде цікаво дивитись наживо українською усім шанувальникам фантастичних бойовиків.

Дивитися Модифікований Карбон онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгук 1:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. Микита
  #1 Микита Троянці 31 жовтня 2019 15:29
  Можливо найкращий футуристичний серіал евер. Особисто переконаний, що "безсмертя" вже не за горами. Правда, як і в серіалі, воно буде доступне далеко не всім.
  +4
Авторизація