Фарґо / Фарго
FHD 1080p
 • Дивлюсь
 • Улюблене
 • Перегляну
 • Переглянуте
8.9
15 143
4
+8183

Опис Фарґо / Фарго

Чудовий, динамічний, дотепний і накачаний саспенсом та драмою серіал про провінційних мешканців півночі США, які славляться ввічливістю, простодушністю та гостинністю, але часом ховають в шафі вельми ганебні скелети.

В першому сезоні в центрі сюжету - затурканий дружиною, братом і всіма навколо страховий агент з маленького північного містечка Лестер Найгард. Він потрапляє в травмпункт після сутички з колишнім однокласником, який знущався над ним, коли Лестер ще вчився в школі. У лікарні Найгард знайомиться із загадковою людиною, який пропонує вбити кривдника Лестера. І справді робить це, хоча Найгард не давав своєї згоди. Це втягує Лестера, його родину та знайомих, а зрештою і все затишне містечко Беміджі в низку кривавих злочинів…

Серіал «Фарго» (2014) буде цікаво дивитись наживо в українському перекладі усім шанувальникам заплутаних детективних трилерів.

Дивитися Фарґо / Фарго онлайн українською в HD
Онлайн Трейлер
Telegram канал @eneyida
Є скарга?
Відгуки 4:
Залишити відгук
Написати відгук

 1. Doslis
  #3 Doslis Троянці 11 червня 2021 21:59
  В 4-ому сезоні від Фарґо не залишилось майже нічого...навіть снігу.
  +1
 2. Doslis
  #2 Doslis Троянці 3 червня 2021 21:38
  1-ий сезон зірковий в усіх аспектах, 2-ий вже був слабкішим, до моменту в мотелі з тарілкою, яка перетворила його на повне гівно.
  0
 3. error
  #1 error Троянці 6 січня 2021 01:23
  Важко вибрати озвучення в одному вставки з рекламою які перериваються відеоряд а в іншому її нема зате більш ніж забагато нав'язливої візуальної і аудіо...
  Але все ж дякую , за озвучення, саме собою хороше що від ці що від резки.
  0
  1. Цікава Ідея
   #0 Цікава Ідея Троянці 12 лютого 2021 19:12
   Дякуємо! На жаль, переклад та озвучення потребує коштів. Адже до процесу залучено чимало людей, черед яких перекладачі, актори, звукорежисери тощо. Або реклама, або донати глядачів студіям. Інакше ніяк.
   +2
Авторизація